facebook
×
SARBINOWO.COM - Online Directory City

Sarbinowo

Search Results

Smażalnia Ryb ITAKA

+48 791 050 845
Smażalnia Ryb ITAKA

Smażalnia Ryb Itaka zlokalizowana jest w samym centrum Sarbinowa, przy ulicy Nadmorskiej 72 od strony promenady nadmorskiej. Lokal oferuje szeroki wybór świeżych ryb smażonych i grillowanych dostarczanych przez lokalnych rybaków z przystani z Chłopów oraz Unieścia.

Smażalnia Ryb JASKROŃ

Smażalnia Ryb Jaskroń serwuje szeroki wachlarz ryb smażonych, tj. dorsz, flądra, halibut, miruna, sandacz, morszczuk lub grillowanych - łosoś, ponadto oferuje dania kuchni polskiej. Lokal czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 21:00.

Smażalnia Ryb OAZA

Lokal usytuowany przy promenadzie nadmorskiej, z widokiem na morze. Oferuje świeże ryby smażone oraz inne dania kuchni polskiej.

Smażalnia Ryb "REKINEK"

Smażalnia Ryb "REKINEK" serwuje świeże ryby smażone, tj. dorsz, miruna, sola, flądra, halibut czy sandacz oraz ryby wędzone - węgorz, makrela, dorsz, trewal, łosoś, śledź. Smażalnia czynna jest w godzinach od 10:00 do 20:00

Smażalnia Ryb RYBKA

Smażalnia ryb RYBKA oferuje świeże ryby smażone i wędzone w zestawach obiadowych z surówką. Lokal czynny jest codziennie w godzinach od 10:00 do 18:00.Smażalnia ryb RYBKA oferuje świeże ryby smażone i wędzone w zestawach obiadowych z surówką. Lokal czynny jest codziennie w godzinach od

Wedzarnia Ryb JAMAJKA

+48 725 314 106
Wedzarnia Ryb JAMAJKA

Wędzarnia Ryb Jamajka oferuje szeroki wybór świeżych ryb wędzonych oraz dań obiadowych i zup kuchni polskiej.