facebook
×
SARBINOWO.COM - Online Directory City

Sarbinowo News

News

  • XXI. edycja Zlotu Morsów w Mielnie to będzie niezły cyrk, i to dosłownie! To właśnie wtedy będzie można przenieść się do niezwykłego, kolorowego świata CYRKU, który bawi, zadziwia i fascynuje! To świat pełen magii i niespodzianek. Kojarzy się z dzieciństwem, smakiem waty cukrowej i istnym szaleństwem. Będzie więc można stąpać po cienkim lodzie i wskakiwać na głęboką wodę,zatańczyć również w kolorowej paradzie, zaśpiewać morsowy hymn i...more»

  • Uwaga fani zimnych kąpieli - XX Zlot Morsów w Mielnie wystartuje w czwartek 09 lutego 2023r. i potrwa do niedzieli 12 lutego. Jak zwykle w programie zlotu mnóstwo zimnych atrakcji, m.in. morsowa strefa chillout'u, urodzinowe balia party, 3. Mistrzostwa Polski w Morsowaniu z Valerjanem Romanovskim, turniej mrozoodporny, klubowe mistrzostwa w biegu morsów po plaży, jubileuszowy bal morsów, Śniadaniowy Bieg o Puchar Burmistrza Mielna,...more»

  • Wielkanoc w Ośrodku Rekreacyjnym Aga w Gąskach w formie 5 - dniowego pobytu (4 noclegi, śniadanie, obiad, kolacja) z wyżywieniem (menu wielkanocne). Codzienne 3 - godzinne wejście na basen w Aquaparku w Ustroniu Morskim (dojazd własny) w cenie pobytu. Dla dzieci w ofercie codzienne animacje, gry i zabawy, sala z grami video na konsolę PlayStation. Dodatkowo: wstęp do sauny, monitorowany prywatny parking, darmowy internet, darmowy transport...more»

  • Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie wystartuje 10 lutego 2022r. i potrwa 4 dni gromadząc entuzjastów zimnej kąpieli. Bedzie to wyjatkowy zlot bo obejmie aż dwie Wielkie Kąpiele.W planie imprezy pojawią się stałe punkty, tj. Pałac Ślubów, Turniej Mrozoodpornych oraz Morsowej Stefy Chillout (balie i sauny przy plaży). W związku z obostrzeniami covidowymi pod znakiem zapytania pozostaje gwóżdź eventu, czyli Wielki Bal Morsów, który wcześniej...more»

  • Hotel NAT ( kiedyś JAWOR) zaprasza na ferie zimowe do Sarbinowa. Obiekt oferuje trzy różne pakiety do wyboru wraz z wyżywieniem. Ponadto dla diabetyków i osób borykających się z bólem kręgosłupa NAT prezentuje szeroką gamę zabiegów terapeutycznych. W obiekcie mozna zrealizować BON TURYSTYCZNY. more»

  • Ośrodek Rekreacyjny AGA w Gąskach zaprasza na ferie Zimowe 2022 Nad Morzem. Pakiet obejmuje 7-dniowy pobyt nad morzem z wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja); codzienne 3-godzinne wejście na basen w Aquaparku w Ustroniu Morskim (dojazd własny).; jeden wieczorek taneczny lub ognisko dla dzieci i dorosłych przy muzyce na żywo; dodatkowe atrakcje dla dzieci. Przy wyborze noclegu w pokoju rodzinnym, pokoju Lux, pokoju dwuosobowym pobyt dziecka...more»