facebook
×
SARBINOWO.COM - Online Directory City
promyczek

Weather

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Sarbinowo News

  News

  • Festiwal Kolorów zawita na boisko sportowe przy Szkole Podstawowej w Sarbinowie, przy ul. Młyńskiej. Proszki, których używa się podczas imprezy są w pełni naturalne, ponieważ wyprodukowane z talku, mąki kukurydzianej i naturalnych barwników spożywczych. Są też w pełni zmywalne wodą.   more»

  • W "Kinie na leżakach" o godz. 21.30 na boisku przy szkole podstawowej na ul. Młyńskiej zostanie wyświetlony film pt.:"Cudowny chłopak" . more»

  • SCK w Sarbinowie oraz Szkoła Podstawowa w Sarbinowie organizują Naukowy Festyn Rodzinny „Eksplozja energii”, który odbędzie się 16 czerwca br. (12.00-18.00) na boisku szkoły w Sarbinowie. W programie imprezy m.in.: pokazy i eksperymenty naukowe, stoiska demonstracyjne, warsztaty, stoiska wystawiennicze, quizy , konkursy z nagrodami, rajd nordic walking, aerobik, pokaz baniek mydlanych, malowanie twarzy, występy artystyczne,...more»

  • Maskarada w Labiryncie - Ogrody Hortulus Spectbailis w Dobrzycy

   26 sierpnia po raz pierwszy w Ogrodach Hortulus Spectabilis w Dobrzycy odbędzie się Maskarada w labiryncie. Tego dnia, każdy kto przyjedzie do Ogrodów Hortulus Spectabilis w przebraniu, nie zapłaci za bilet wstępu – cały kompleks zwiedzi za darmo! Jest to jedyny taki dzień w roku, kiedy w labiryncie zaroi się od przebierańców! Aby 26 sierpnia wejść do Ogrodu za darmo musisz mieć na sobie charakterystyczny strój lub przebranie. Gadżety...more»

  • CYKL KINO NA LEŻAKACH „Za jakie grzechy dobry Boże” - godz. 22:00, Sarbinowo na boisku przy Szkole more»

  • Teatr Na Leżakach „Wodewil Warszawski” , Sarbinowo - boisko przy Szkole, godz. 20:00 more»

  • Festiwal Organowy rozegrany przez Adama Klareckiego przy udziale Zespołu Muzyki Dawnej Le nuove Musiche (Słowacja), Sarbinowo - Kościół p.w. Wniebowzięcia NMP more»

  • Bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz branży noclegowej i usługowej. more»